Оптіма Плаза пропонує два безкоштовних місяці оренди IT-компаніям з Білорусі

09.08.2020

Бізнес-парк «Оптіма Плаза», до якого входять три офісні центри у Львові, долучається до підтримки акції «Жыве Беларусь!». З вересня цього року для IT-компаній, які хочуть переїхати працювати до України, бізнес-парк готовий надати два безкоштовні місяці оренди.
«Ми розуміємо важливість боротьби за демократію наших сусідів, тому вирішили підтримати IT-компанії з Білорусі. Пропонуємо пільговий період: за умови підписання договору оренди до кінця 2020 року, надаємо два безкоштовних місяці», - розповідає Ігор Теслюк, генеральний директор БП "Оптіма Плаза". – Офіси з готовим оздобленням та всіма необхідними мережами, вони повністю готові до заселення орендарів».
У даний час в офісному парку доступні до оренди приміщення з ремонтом, площею від 126 м.кв. до 6 000 м. кв.
«Можемо запропонувати офісні приміщення у наших трьох бізнес-центрах. Вартість залежить від класу центру. Найпрестижнішим є бізнес-центр класу «А», що на вулиці Науковій, 7Д. Він якнайкраще підійде міжнародним компаніям з високими вимогами до офісних приміщень. Адже центр зводився відповідно до міжнародних стандартів сертифікації та отримав сертифікацію BREEAM In-Use International», - зазначає Леся Тичинська, керівниця відділу оренди БП "Оптіма Плаза".