Офісний комплекс у Львові перший в Україні отримав сертифікат BREEAM In-Use International.

25.09.2017

Офісний комплекс БП «Оптіма Плаза», що розташований на вулиці Науковій, 7Д у місті Львові, першим в Україні отримав сертифікат BREEAM In-Use International. Це міжнародний знак якості проекту, що підтверджує відповідність до сучасних вимог щодо функціонування офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність.


Після повної оцінки, залежно від загальної кількості набраних балів з окремих категорій (таких як: інновації, енергія, транспорт, управління та інше), будівлі виставляють оцінку. Офісний комплекс БП «Оптіма Плаза» отримав оцінку «Very Good».


У розробці проекту офісного центру брали участь: архітектурне бюро «Архіматика» (м.Київ) та компанія Cushman&Wakefield, спеціалісти якої провели детальний аналіз перспектив будівництва бізнес-центру. Замовник будівництва – девелоперська компанія «Оптіма Плаза».


«Офісний комплекс обладнаний системами автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж – функціями системи «розумний дім», системами клімат-контролю та сонцезахисту робочих місць, датчиками контролю CO2, датчиками затоплення санітарних вузлів, функцією «консьєрж-сервіс», контролем доступу, цілодобовою охороною та відеонаглядом. В офісному приміщенні розташований фітнес-клуб мережі Sport Life, мережа бістро «Смачні сезони», біля паркувальної зони є три зарядні станції для електромобілів, - розповів Віталій Ломакович, автор ідеї. – Після року роботи офісного центру його наповненість складає більше 90%. Серед орендарів – кращі IT-компанії України».


«Завдяки використанню альтернативної енергетики (сонячних колекторів) та герметичності будівлі, яка перевірялася спеціальним Blower Door тестом, відбувається суттєва економія енергоресурсів. В офісному комплексі також застосовані енергоефективні технології: водоефективна сантехніка, LED освітлення, зонування мікроклімату в офісах, детальний облік енергоресурсів», - розповів технічний директор офісного комплексу Максим Кузьмик.
«Енергоощадність – одна з ключових переваг нашого офісного комплексу. Адже енергоощадність та використання нетрадиційних джерел енергії (як от сонячні батареї) є основними чинниками, що формують сучасну енергетичну безпеки України. У розвинених країнах так звані «зелені» будівлі є дуже розповсюдженими і популярними. Сподіваємося, і в нашій країні це стане мейнстрімом та правилом хорошого тону», – зазначив Віталій Ломакович.
Завдяки впровадженим новітнім технологіям, офісний комплекс споживає на 40% менше енергоносіїв, ніж середньостатистична будівля у Львові. Це не лише чудовий показник енергоощадності, але й турботи про довкілля та гаманці клієнтів офісного комплексу.