Акційна вартість на оренду приміщень у бізнес-центрі Оптіма Плаза

10.02.2021

З 10 лютого у бізнес-центрі класу «А» з вбудованим паркінгом (Львів, вул. Наукова, 7Д) можна орендувати офісне приміщення за акційною ціною. Вартість одного квадратного метра становить 10 доларів (без врахування ПДВ). В офісних приміщеннях зроблений сучасний ремонт, вони повністю готові до заселення орендарів.

Серед переваг БЦ «Оптіма Плаза»: сучасний вигляд, респектабельний хол, цілодобова фізична охорона, багаторівнева система безпеки, сонячні батареї.

У бізнес-центрі «Оптіма Плаза» облаштовані зручні та безпечні паркувальні місця для приватного транспорту (як для автомобілів, так і велосипедів). Подбали і про власників електрокарів. На подвір’ї встановлені місця для зарядки автомобілів.

У грудні 2020 року бізнес-центр «Оптіма Плаза» підтвердив сертифікацію BREEAM In-Use International. Сертифікат «зеленої» будівлі підтверджує, що завдяки імплементованим технологіям у бізнес-центрі (рекуперація тепла, сонячні батареї, інтелектуальні системи управління) вдається зменшувати витрати орендарів на комунальні послуги, створювати комфортні умови для їхньої роботи та знижувати негативний вплив від діяльності бізнес-центру на навколишнє середовище.

*ціна вказана без ПДВ та експлуатаційних витрат