БЦ «Оптіма Плаза» підтвердив свою оцінку VERY GOOD у сертифікації BREEAM In-Use International

28.12.2022
Чудова новина на завершення складного року! БЦ «Оптіма Плаза» підтвердив свою оцінку VERY GOOD у сертифікації BREEAM In-Use International. Дякуємо нашій команді, яка в цей нелегкий час продовжує вдосконалюватись і підвищувати якість послуг, наданих нашим резидентам. Довідка: BREEAM In-Use International – це міжнародна сертифікація, яка підтверджує, що будівля відповідає всім сучасним вимогам офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність. Мова йде про поновлювані джерела енергії, автоматичний контроль освітлення, зручність для велосипедистів, систему охоронної сигналізації, тощо. https://www.breeam.com/  

Виконання класичної музики у холі БЦ “Оптіма Плаза”

03.12.2021
Мелодії скрипки, віолончелі та інших класичних інструментів тепер лунають у холі бізнес-центру двічі на місяць. Тож працівники компаній, які орендують тут офісні площі, можуть слухати музику у живому виконанні після завершення робочого дня. “У бізнес-центрі все облаштовано для зручності та комфорту наших клієнтів, - розповідає начальниця відділу оренди Леся Тичинська. - Ми намагаємося не просто відповідати вимогам орендарів, але й в дечому перевершувати їхні сподівання. Ініціатива з виконанням класичної музики у холі бізнес-центру по п’ятницях - один із таких кроків”. Для таких концертів адміністрація “Оптіма-Плаза” буде запрошувати кожного разу інших виконавців.

Офіс N-iX – відтепер у БЦ Оптіма Плаза

13.08.2021
Офіс української ІТ-компанії N-iX відтепер розташований у бізнес-центрі «Оптіма Плаза». Основна діяльність – розробка програмного забезпечення. У 2021 компанія увійшла до списку найкращих роботодавців України (за версією видання Forbes Ukraine). N-iX посіла дев’яте місце серед 50 компаній-лідерів у рейтингу. Також потрапила у топ-3 найкращих ІТ-роботодавців країни! Головний офіс компанії – у Львові, також діють офіси у Києві, Кракові та у Флориді.

У БП Оптіма Плаза відкриється фітнес-центр Формула Краси

23.07.2021
Вже з 3-го вересня компаніям бізнес парку не потрібно далеко їхати до спортзалу чи фітнес-клубу. Займатися спортом можна буде на Науковій, 7А. Адже тут розташується сучасний фітнес-центр Формула Краси. У цьому центрі об’єднане краще в фітнес-індустрії: новітнє обладнання, команда висококваліфікованих працівників та круті програми.

Нові компанії у БЦ «Оптіма Плаза»

12.07.2021
Раді вітати у бізнес-центрі «Оптіма Плаза» дві нових компанії: агенство нерухомості Picket Homes та кол-центр Simply Contact. Агенство нерухомості Picket Homes – це американська продуктова ІТ-компанія, що працює на ринку нерухомості США. Фахівці Picket роблять все, щоб клієнти знаходили дім, який справді полюблять! Місія компанії – стояти пліч-о-пліч із клієнтами, допомагаючи їм знайти, орендувати та жити без клопотів у домі, який відповідає їхнім унікальним потребам. Simply Contact – це український кол-центр, який працює із клієнтами з усього світу. Мають досвід роботи у галузі телекомунікацій, фінансових послуг, авіації, електронної комерції та роздрібної торгівлі. Бажаємо орендарям хороших клієнтів та комфортної роботи у новому офісі!

Оптіма Плаза подбала про безпеку своїх клієнтів

09.02.2021
Бізнес-парк «Оптіма Плаза» дбає про своїх орендарів, тому у нас ретельно почищені усі хідники та доріжки. Тож на території бізнес-парку безпечно як пішоходам, так і водіям.

Бізнес-центр «Оптіма Плаза» підтвердив сертифікацію BREEAM In-Use International

30.12.2020
Бізнес-центр «Оптіма Плаза» підтвердив сертифікацію BREEAM In-Use International та підвищив оцінку до Very Good. Сертифікат «зеленої» будівлі підтверджує, що завдяки імплементованим технологіям у бізнес-центрі (рекуперація тепла, сонячні батареї, інтелектуальні системи управління) вдається зменшувати витрати орендарів на комунальні послуги, створити комфортні умови для їхньої роботи та знижувати негативний вплив від діяльності бізнес-центру на навколишнє середовище. Довідка. BREEAM In-Use – це метод екологічної оцінки будівель, розроблений британською організацією BRE Global.

Оптіма Плаза пропонує два безкоштовних місяці оренди IT-компаніям з Білорусі

09.08.2020
Бізнес-парк «Оптіма Плаза», до якого входять три офісні центри у Львові, долучається до підтримки акції «Жыве Беларусь!». З вересня цього року для IT-компаній, які хочуть переїхати працювати до України, бізнес-парк готовий надати два безкоштовні місяці оренди. «Ми розуміємо важливість боротьби за демократію наших сусідів, тому вирішили підтримати IT-компанії з Білорусі. Пропонуємо пільговий період: за умови підписання договору оренди до кінця 2020 року, надаємо два безкоштовних місяці», - розповідає Ігор Теслюк, генеральний директор БП "Оптіма Плаза". – Офіси з готовим оздобленням та всіма необхідними мережами, вони повністю готові до заселення орендарів». У даний час в офісному парку доступні до оренди приміщення з ремонтом, площею від 126 м.кв. до 6 000 м. кв. «Можемо запропонувати офісні приміщення у наших трьох бізнес-центрах. Вартість залежить від класу центру. Найпрестижнішим є бізнес-центр класу «А», що на вулиці Науковій, 7Д. Він якнайкраще підійде міжнародним компаніям з високими вимогами до офісних приміщень. Адже центр зводився відповідно до міжнародних стандартів сертифікації та отримав сертифікацію BREEAM In-Use International», - зазначає Леся Тичинська, керівниця відділу оренди БП "Оптіма Плаза".

Акція у бізнес центрі - знижки на оренду офісів

08.07.2020
Чудова нагода отримати комфортний та презентабельний офіс для свого бізнесу. Акційний період для підписання угод оренди в бізнес-центрі класу А «Оптіма Плаза», що на вул. Наукова, 7Д. При підписанні договору оренди надаємо знижку 20% аж до кінця року!

20% знижки на паркувальні місця у БП «Оптіма Плаза»

07.07.2020
З 1 липня у БП «Оптіма Плаза» для орендарів офісних приміщень надається паркувальне місце зі знижкою 20%. Усі парковки бізнес парку перебувають під охороною. У бізнес-центрі, що на Науковій, 7Д, при в’їзді у парковку сканується автомобільний номер. А відразу з вбудованої парковки можна зручно добратися ліфтом до свого офісного приміщення. Для власників велотранспорту бізнес-центр обладнаний безкоштовними паркувальними місцями, які також перебувають під охороною.

У бізнес-парку відкриється інноваційний заклад харчування

21.01.2020
У бізнес-парку «Оптіма Плаза», за адресою Наукова, 7А, відкриється новий заклад харчування мережі AppFood. AppFood має незвичну концепцію – замовлення страв без касира. Все, що потрібно для замовлення обіду, – власний смартфон. У ньому можна переглянути меню, замовити та оплатити через Google Pay чи Apple Pay . Час замовлення можна відстежувати на екрані гаджета.

Серитифікат BREEAM IN-USE INTERNATIONAL підтверджено

29.07.2019
Сучасний офісний комплекс БП «Оптіма Плаза», що розташований на вулиці Науковій, 7Д, вкотре підтвердив сертифікацію BREEAM In-Use International. Це міжнародний знак якості проекту, що підтверджує відповідність до сучасних вимог щодо функціонування офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність. Переглянути PDF

В офісному центрі встановили сучасну систему зволоження

13.12.2018
Для комфортної роботи працівників компаній у бізнес-центрі встановили сучасний зволожувач «OptiMist». Адже вологість – це дуже важливий фактор, який впливає на самопочуття, а відтак і продуктивність роботи. «Ми встановили систему зволоження і охолодження повітря, завдяки якій вода розпорошується у вигляді крихітних крапель, які моментально випаровуються, забираючи тепло з повітря, зволожуючи і охолоджуючи його одночасно», - розповів заступник директора з технічних питань Максим Кузьмик. За його словами, сучасну систему зволоження, можна використовувати, як систему прямого охолодження і зволоження в складі центрального чіллера (фірми Lennox), так і в якості системи непрямого охолодження і зволоження витяжного повітря для підвищення енергоефективності роботи центрального чіллера.

БЦ «Оптіма Плаза» – переможець «European Property Awards»

26.10.2018
Львівський бізнес-центр отримав нагороду у одній з найпрестижніших міжнародних премій у сфері нерухомості – «European Property Awards». БЦ «Оптіма Плаза», що розташований на вулиці Наукова, 7Д, здобув перемогу в номінації Office Development. Учора, 25 жовтня, у Лондоні відбулася церемонія нагородження. Офісну будівлю оцінювала група з 80 незалежних експертів зі сфери нерухомості. Брались до уваги такі параметри, як проектування, архітектурні рішення, дизайн інтер`єрів, інновації та сервіс. «У конкурсах такого рівня перемагають лише найкраще реалізовані проекти. Відзнака нашого бізнес-центру в авторитетному «International Property Awards» підтверджує якість та інноваційність офісної будівлі, а також те, що «Оптіма Плаза» відповідає світовим та європейським стандартам об`єктів нерухомості», - розповів Віталій Ломакович, засновник девелоперської компанії «Оптіма Плаза». Нагадаємо, минулого року бізнес-центр «Оптіма Плаза» першим в Україні отримав сертифікат BREEAM In-Use International. Це міжнародний знак якості проекту, що підтверджує відповідність до сучасних вимог щодо функціонування офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність.  У розробці проекту офісного центру брали участь: архітектурне бюро «Архіматика» (м.Київ) та компанія Cushman&Wakefield, спеціалісти якої провели детальний аналіз перспектив будівництва бізнес-центру.  

Сертифікат BREEAM In-Use International

31.07.2018
Офісний комплекс БП «Оптіма Плаза», що розташований на вулиці Науковій, 7Д у місті Львові, підтвердив сертифікацію BREEAM In-Use International. Це міжнародний знак якості проекту, що підтверджує відповідність до сучасних вимог щодо функціонування офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність.

БЦ «Оптіма Плаза» - кращий у Східній Європі

02.12.2017
 Бізнес-центр «Оптіма Плаза» (м. Львів, Наукова, 7Д) переміг одразу у двох номінаціях Премії країн Східної Європи 2017: Інновація у сфері «зеленого будівництва» (INNOVATIVE GREEN BUILDING OF THE YEAR) та Офісний проект року (OFFICE PROJECT OF THE YEAR).Церемонія нагородження EE Real Estate Awards відбулася 23 листопада. Це одна з наймасштабніших подій у сфері нерухомості Східної Європи та СНД. Участь у ній взяли більше 200 компаній! «Багато проектів вже підхопили популярний тренд на «зелені» інноваційні технології, але не багато з них відповідають світовим екологічним стандартам у будівництві. Адже інноваційні технології та «зелений» стандарт будівлі бізнес-центру підтверджено офіційним сертифікатом BREEAM з оцінкою «Дуже добре», - пояснюють успіх БЦ «Оптіма Плаза» у проектному бюро «Архіматика». Цьогоріч Премія включала 21 номінацію у двох категоріях. «У 2017 році ми відмітили значний ріст зацікавленості та підвищення уваги до Премії, - зазначила Анна Нестуля, генеральний директор URE Club. – Ми отримали рекордну кількість заявок – більше 200 претендентів у всіх номінаціях, при цьому підхід до участі став відповідальнішим, що відобразилося на підготовці та подачі інформації по номінантах. Прагнучи підвищити шанси на перемогу, разом із заявками нам надавали велику кількість додаткових матеріалів по проектах, рекомендаційних листів та відгуків від партнерів по компаніях». Основними конкурентами львівського бізнес-центру у категорії Офісний проект року були: БЦ ASTARTA, БЦ Multispace Astana та TALAN TOWERS OFFICES. У категорії Інновація у сфері «зеленого будівництва»: ЦУМ, TALAN TOWERS та БЦ ASTARTA. Ці об’єкти потрапили у short-list Премії. «Ми з найкращими архітекторами та підрядниками країни хотіли реалізувати інноваційний проект у Львові, який би відповідав найвищим європейським стандартам офісних будівель. Приємно, що нам вдалося реалізувати цей амбітний задум і міжнародні нагороди найкраще цьому підтвердження», - зазначив автор ідеї, співвласник БЦ «Оптіма Плаза» Віталій Ломакович. Довідка. На церемонії нагородження EE Real Estate Awards оголошують кращі проекти Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусії, України та Молдови, які відзначені міжнародною діловою громадськістю. Серед переваг, які отримує переможець Премії, розміщення інформації про проект у кращих професійних журналах та інтернет-виданнях, в країнах-учасників та країнах ЄС, а також ексклюзивне право використовувати логотип EE Real Estate Awards. Переможців нагороджують золотою підковою та спеціальним сертифікатом.

Офісний комплекс у Львові перший в Україні отримав сертифікат BREEAM In-Use International.

25.09.2017
Офісний комплекс БП «Оптіма Плаза», що розташований на вулиці Науковій, 7Д у місті Львові, першим в Україні отримав сертифікат BREEAM In-Use International. Це міжнародний знак якості проекту, що підтверджує відповідність до сучасних вимог щодо функціонування офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність. Після повної оцінки, залежно від загальної кількості набраних балів з окремих категорій (таких як: інновації, енергія, транспорт, управління та інше), будівлі виставляють оцінку. Офісний комплекс БП «Оптіма Плаза» отримав оцінку «Very Good». У розробці проекту офісного центру брали участь: архітектурне бюро «Архіматика» (м.Київ) та компанія Cushman&Wakefield, спеціалісти якої провели детальний аналіз перспектив будівництва бізнес-центру. Замовник будівництва – девелоперська компанія «Оптіма Плаза». «Офісний комплекс обладнаний системами автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж – функціями системи «розумний дім», системами клімат-контролю та сонцезахисту робочих місць, датчиками контролю CO2, датчиками затоплення санітарних вузлів, функцією «консьєрж-сервіс», контролем доступу, цілодобовою охороною та відеонаглядом. В офісному приміщенні розташований фітнес-клуб мережі Sport Life, мережа бістро «Смачні сезони», біля паркувальної зони є три зарядні станції для електромобілів, - розповів Віталій Ломакович, автор ідеї. – Після року роботи офісного центру його наповненість складає більше 90%. Серед орендарів – кращі IT-компанії України». «Завдяки використанню альтернативної енергетики (сонячних колекторів) та герметичності будівлі, яка перевірялася спеціальним Blower Door тестом, відбувається суттєва економія енергоресурсів. В офісному комплексі також застосовані енергоефективні технології: водоефективна сантехніка, LED освітлення, зонування мікроклімату в офісах, детальний облік енергоресурсів», - розповів технічний директор офісного комплексу Максим Кузьмик. «Енергоощадність – одна з ключових переваг нашого офісного комплексу. Адже енергоощадність та використання нетрадиційних джерел енергії (як от сонячні батареї) є основними чинниками, що формують сучасну енергетичну безпеки України. У розвинених країнах так звані «зелені» будівлі є дуже розповсюдженими і популярними. Сподіваємося, і в нашій країні це стане мейнстрімом та правилом хорошого тону», – зазначив Віталій Ломакович. Завдяки впровадженим новітнім технологіям, офісний комплекс споживає на 40% менше енергоносіїв, ніж середньостатистична будівля у Львові. Це не лише чудовий показник енергоощадності, але й турботи про довкілля та гаманці клієнтів офісного комплексу.

Акція для резидентів БП «Оптіма Плаза»

03.07.2017
З 1 липня 2017 року для власників карток БП «Оптіма Плаза» у Хінкальні на Науковій, 51 діятимуть особливі умови. При замовленні на сайті на суму, більше 200 грн, на адресу Наукова, 7А, 7Б та 7Д ви отримаєте у подарунок дегустаційний сет: 4 хінкалі (класичні з зеленню, з бараниною, з сиром, з овочами). Якщо ж ви хочете відвідати заклад, тоді під час замовлення страв, покажіть офіціанту картку БП «Оптіма Плаза» і також отримайте подарунок.  

БП `Оптіма Плаза` відвідали учні спеціалізованої школи `Надія`

20.06.2017
БП "Оптіма Плаза" відвідали учні спеціалізованої школи "Надія" Заступник директора з технічних питань Кузьмик Максим розповів учням у чому особливість "зеленої будівлі". Показав і пояснив як працюють сонячні батереї, чіллер з тепловими насосами, клімат-контроль, система сонцезахисту робочих місць, а також зарядні станції для електромобілів. "Завдяки цій екскурсії ми в доступній формі пояснили учням поняття енергоефективності та системи роботи "зелених" будівель", - зазначила директор СШ "Надія" Ірина Хміль. БП "Оптіма Плаза" дякує керівництву школи та учням за виявлену цікавість та ентузіазм. Радіємо, що у Львові виховують таких розумних та соціально свідомих учнів.

Визначено переможця розіграшу від БП «Оптіма Плаза»

02.02.2017
Визначено переможця розіграшу від БП «Оптіма Плаза» Учора, 1 лютого, львів’янка Людмила Главач стала переможницею розіграшу від бізнес-парку «Оптіма Плаза» серед підпсників сторінки в facebook. Вона отримала річний абонемент Classic+ (з басейном) у фітнес-клуб Sport Life. Розіграш річного абонементу відбувався протягом місяця на офіційній сторінці «Оптіма Плаза» - https://www.facebook.com/OptimaPlazaLviv/. Участь взяло більше 1 тисячі осіб. 1 лютого було визначено ім’я переможця за допомогою сайту http://www.random.org/. Дякуємо за участь. Ми раді, що ви з нами.

Будівництво офісного комплексу - відео

28.12.2016
«Будівництво офісного комплексу» - відео 15 травня 2015 року – перший день будівництва офісного комплексу класу «А». Лише через рік і три місяці, – 15 серпня 2016 року, тут вже розпочав роботу перший орендар. 15 вересня 2016 року отримано свідоцтво на право власності.

Перша міжнародна відзнака

27.12.2016
Перша міжнародна відзнака

В офісному комплексі встановили сучасну очистку води

27.12.2016
В офісному комплексі БП «Оптіма Плаза» встановили сучасну очистку води (водопідготовка ДФУ- 2162-СЕ 125 Duplex). Така система очистки – ідеальний спосіб покращити якість води з підвищеною жорсткістю, вмістом заліза чи марганцю. Очистка води здійснюється шляхом завантаження фільтруючої установки, відбувається це під час однієї стадії та в одному фільтрі. Властивості установки автоматично відновлюються завдяки використанню таблетованої солі. Така сіль є екологічно безпечним регенеруючим агентом.

Офісний комплекс відзначили у міжнародному конкурсі

13.12.2016
Офісний комплекс з паркінгом БП «Оптіма Плаза» отримав відзнаку в міжнародному конкурсі «Кришталева цегла» за найкращу будівельну інвестицію по обидві сторони східного кордону Європи. Категорія - «Об’єкти публічного користування». Церемонія нагородження відбулася 9 грудня у місті Люблін. Міжнародний конкурс “Кришталева цегла” вже протягом 15 років проводить організаційний комітет Польського житлового товариства (філія у м. Люблін). Участь ньому можуть взяти будівельні компанії, роботи яких відповідають міжнародним стандартам якості, дизайну, архітектури та інженерним рішенням. 

Відбулося відкриття четвертого клубу Sport Life у Львові

11.10.2016
Сьогодні в офісному комплексі класу «А» відкрився фітнес-клуб відомої мережі Sport Life. Клуб розташований на другому поверсі офісної будівлі бізнес парку «Оптіма Плаза» на вулиці Наукова, 7Д. Перевагами цього клубу є студії групових програм та тренажерний зал. «Це наш 49 клуб в Україні і четвертий у Львові. Загалом плануємо у Львові відкрити 7 мережевих клубів. Офісні центри, у яких невіддільними є фітнес-клуби, ми з Віталієм Ломаковичем бачили в Лос-Анджелесі. Саме тоді в нього з’явилася ідея збудувати такий офісний комплекс у Львові. Можу впевнено сказати, що йому це вдалося. Дуже приємно винаймати площу у такій будівлі, де все виконано за сучасними технологіями та з якісних матеріалів», - розповів Дмитрій Єкімов, засновник групи компанії Sport Life. «Цей офісний комплекс зведений за так званими «зеленими» технологіями. У клубі немає жодного радіатора, в душах стоять «обмежувачі води», на даху будівлі розташовані сонячні колектори та чілер з рекуперацією тепла. Все це суттєво економитиме витрати на тепло- та електроенергію, що є дуже актуальним зараз, адже цього року тарифи різко зростають, - зазначив Віталій Ломакович, інвестор, голова спостережної ради ПАТ «НДІ ПРЕА». – Тож сподіваємося, що працівники компаній, розташованих у нашому офісному центрі, зможуть ефективно працювати і займатися спортом. Для цього тут створені всі умови».

Для клієнтів БП «Оптіма Плаза» встановили безкоштовні зарядні станції

03.10.2016
Біля бізнес-парку «Оптіма Плаза», що розташований на вулиці Наукова, встановили три зарядні станції для електромобілів. Для клієнтів офісних центрів користування ними безкоштовне. Безумовно, наявність безкоштовних електрозарядних станцій та безпечна крита велопарковка стимулюватимуть власників та працівників компаній обирати екологічний вид транспорту – електромобіль або велосипед.  

Офісний комплекс з підземним паркінгом введено в експлуатацію

16.09.2016
Офісний комплекс з підземним паркінгом введено в експлуатацію З радістю повідомляємо, що офісний комплекс з підземним паркінгом, за адресою Наукова 7Д, згідно з рішенням Державної архітектурно-будівельної інспекції України, введений в експлуатацію. Загальна площа нової будівлі – 18 800 кв. м, корисна площа – близько 14 000 кв. м. Більше 60% офісних площ вже зайнято. Незабаром відбудеться офіційне відкриття офісного комплексу.

В новому офісному комплексі запрацювали «Смачні сезони»

12.09.2016
В новому офісному комплексі запрацювали «Смачні сезони» Учора, 7 вересня, в новому офісному комплексі з паркінгом розпочала свою роботу мережа бістро «Смачні сезони». В офісному комплексі класу «А» ще до початку офіційного відкриття залишилося лише 40% вільних площ. Деякі компанії вже навіть поселилися і розпочали роботу. Тож відкритий заклад харчування відразу наповнився офісними працівниками.

«Оптіма Плаза» - бізнес-центр класу «А»

14.03.2016
«Оптіма Плаза» - унікальний бізнес-центр у Львові, який належать до класу «А». Належність до класу «А» означає, що офіс розташований у центрі або в престижному районі міста зі зручною транспортною розв’язкою. Він має парковку, оптимальне планування, якісний ремонт, сучасні комунікації, автоматизований системами життєзабезпечення. Бізнес-центри класу «А» - це нові монолітно-каркасні або цегляні будівлі. В офісах цього класу зазвичай встановлюють фальшполи та підвісні стелі, висота яких після ремонту повинна становити не менше 2,7 м. Будівля класу «А» має бути зведена за авторським (не типовим) проектом. Зовнішня обробка повинна бути якісною та сучасною. Внутрішнє оздоблення приміщень в таких офісних комплексах, як правило, робиться за замовленням орендаря (при зміні орендаря роблять капітальний ремонт). При спорудженні будівля класу «А» оснащується технікою та інженерним устаткуванням. Необхідні автоматизовані системи життєзабезпечення: вентиляції, пожежогасіння, резервне електроживлення, спеціальні засоби евакуації, клімат-контроль (окремо в місцях загального користування та в окремих офісах). Комплексна система безпеки - для контролю навколишньої території, входів та внутрішніх приміщень: відеоспостереження, датчики руху системи обмеження доступу в приміщення (з ідентифікацією кожного відвідувача).

Влітку розпочинає роботу бізнес-центр класу А «Optima Plaza»

10.03.2016
Вже влітку цього року орендарі бізнес-центру «Optima Plaza» зможуть заселитися і розпочати роботу. Новий бізнес-центр побудований за сучасними європейськими вимогами до офісних центрів, саме тому він єдиний в Україні отримав попередню сертифікацію за системою зеленого будівництва BREEAM In-Use International. «Optima Plaza» - ідеальне місце для компаній, які дбають про своїх працівників і намагаються створити комфортні умови для ефективної роботи. Серед переваг нового бізнес-центру є кілька визначальних і навіть унікальних: розташування у будівлі спортивного комплексу Sport Life. Адже для офісних працівників заняття спортом є необхідною умовою, а для зайнятих людей - вирішальним стає доступність спортивного залу, щоб не потрібно було витрачати час на добирання; локація. Бізнес-центр розташований на активній магістральній вулиці Львова з частим інтервалом руху громадського транспорту. До нього зручно добиратися з будь-якої частини міста, а для водіїв власного авто зручним є те, що не потрібно перетинати центр міста, який в години пік завжди перетворюється у суцільний затор. - безпечна парковка з охороною. Загалом паркувальна зона має 260 паркомісць для автомобілів та 50 місць для паркування велотранспорту. При плануванні сучасного бізнес-центру класу «А» не забули також про потреби власників електромобілів. Для них буде розташована безкоштовна електрозаправка.

Бізнес-центр «Оптіма Плаза» перший в Україні попередньо отримав сертифікацію BREEAM

01.02.2016
Бізнес-центр «Оптіма Плаза», який будується за адресою Наукова, 7А, перший в Україні отримав сертифікат BREEAM In-Use International. Міжнародна сертифікація підтверджує, що план будівлі відповідає всім сучасним вимогам офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність. Стандарт BREEAM In-Use застосовується на міжнародному рівні. Сертифікат видають з висновком по дев`яти ключових категоріях. Бали виставляються за інфраструктуру (відстань до громадського транспорту та соціальних будівель, місця для паркування автомобілів та велосипедів), за енергію (кондиціонування, рівень тепловтрати, автоматичний контроль освітлення) та інше. Стандарт BREEAM заснувала британська компанія BRE Global у 1990 році. В основі сертифікації лежать дотримання норм Європейського союзу. Тож серед обов’язкових критерій є вимога інклюзивного дизайну. Будівля набирає бали у цій категорії, якщо в ній передбачені заходи для безперешкодного пересування та повноцінної експлуатації будівлі людьми з обмеженими можливостями.

«Оптіма Плаза» подарував 5 орендарям абонементи у спортклуб

10.01.2016
Перші п’ять орендарів сучасного бізнес-центру класу «А» «Оптіма Плаза» отримали подарунки – річні абонементи у спортивний клуб Sport Life. Тепер вони не лише продуктивно працюватимуть у сучасному офісі, але зможуть дбати про своє здоров’я. Нагадаємо, у грудні 2015 року розпочався підпис договорів про оренду. Тоді ж була оголошена новорічна акція, згідно з якою перші 5 орендарів гарантовано отримають річний абонемент у спортивний клуб Sport Life. Вітаємо щасливчиків!

Орендарі мають змогу обрати офісне приміщення он-лайн

20.12.2015
На сайті бізнес-центру «Оптіма Плаза» розташовані плани поверхів нового офісного центру. Новий бізнес-центр, який будується за адресою Наукова, 7А, вже почав підписувати договори про оренду. Для зручності майбутніх орендарів на сайті викладений детальний план будівлі. Тож усі зацікавлені можуть обрати он-лайн площу, яка їм потрібна для офісу. Зверніть увагу, що червоним кольором виділена площа, яку вже здали в оренду.

Нагороди

30.11.-0001
Перемога в номінації Office Development конкурсу «European Property Awards» 2017 р. - Премія країн Східної Європи 2017: Офісний проект року (OFFICE PROJECT OF THE YEAR) 2017 р. - Премія країн Східної Європи 2017: Інновація у сфері «зеленого будівництва» (INNOVATIVE GREEN BUILDING OF THE YEAR) 2016 р. - Перший в Україні сертифікат BREEAM In-Use International. Оцінка «Very Good». 2016 р. - Відзнака в міжнародному конкурсі «Кришталева цегла» за найкращу будівельну інвестицію по обидві сторони східного кордону Європи. Категорія - «Об’єкти публічного користування».

У БП Оптіма Плаза відкрифітнес-центр Формула Краси

30.11.-0001
Вже з 3-го вересня компаніям бізнес-парку не потрібно далеко їхати до спортзалу чи фітнес-клубу. Займатися спортом можна буде на Науковій, 7А. Адже тут розташується сучасний фітнес-центр Формула Краси. У цьому центрі об’єднане краще в фітнес-індустрії: новітнє обладнання, команда висококваліфікованих працівників та круті програми.