Наукова 7Д

Сервіс

Новий офісний комплекс – це комфортне та екологічно-здорове середовище для орендарів та гостей комплексу. При будівництві та оздобленні комплексу враховано потреби людей з обмеженими можливостями.

Офісний комплекс облаштований фальш-підлогами LINDNER, шумоізоляцією усіх перегородок, контролем доступу, датчиками СО 2, системою автоматичного пожежогасіння та оповіщення про пожежу, системою кондиціювання з функцією контролю за вологістю, системою автоматичного клімат контролю, системою рекуперації тепла, системою сонцезахисту, 6-тою категорією для IT мережі, альтернативними джерелами енергопостачання, внутрішньою розводкою, яка дозволяє максимум гнучкості у організації робочих місць, чотирма пасажирськими та вантажними ліфтами (TYSSEN), час очікування яких - максимально 30 секунд, усі інженерні мережі виконані згідно з екологічним стандартом BREEM.

Орендарі можуть скористатись послугами мережі бістро «Смачні сезони» та відомої мережі фітнес-центру Sport Life.
При плануванні сучасного бізнес-центру класу «А» не забули також про потреби власників електромобілів. Для них буде безкоштовна електрозарядна станція.