Наукова 7Б

Комфорт

Вентиляція-кондиціонування
Система клімат контролю в будинку передбачає цілорічний контроль та регулювання температури подачі повітря індивідуально для кожного окремого приміщення. При вхідних зонах створено повітряні завіси.

Теплозабезпечення
Опалення здійснюється від автономної дахової газової котельні, обладнаної 2 котлами фірми «VIESSMANN» типу «Vitorond 200» потужністю 500 кВт кожен.

Водопостачання
Будівлі забезпечується цілодобовим водопостачанням (холодна вода) шляхом підключення до міської мережі. Аварійний запас води складає 12м3. Сучасна система розведення водовідведення та каналізації дозволить забезпечити кожного орендаря всім необхідним. Постачання гарячої води забезпечується за допомогою автономної дахової газової котельні та встановлених сонячних колекторів німецької фірми «Buderus».

Зв`язок
Будинок оснащено сучасними системами цифрового телефонного зв’язку. Є швидкісний Інтернет, працює система Wi-Fi. Конфігурація офісного зв’язку, локальної комп’ютерної мережі та доступу до всіх інших телекомунікаційних ресурсів здійснюється у повному обсязі в залежності до вимог та потреб користувачів.

Енергозабезпечення
Відповідає вимогам 2-ої категорії енергопостачання.
Встановлено сучасний дизель-генератор Iveco потужністю 300 кВт для безперебійного подання електроенергії у випадку аварійних відключень.